office@defiant.ua +380673248226 +380673248229

Про нас

Торгова марка "Defiant" - популярний бренд виробника електроінструменту для професійної та домашньої роботи, що відрізняється високою якістю і унікальним дизайном.

Ми створюємо вироби, оперативно реагуючи на зміни зовнішнього і внутрішнього середовища українського ринку електроінструменту. Постійне оновлення асортименту і підвищення якості продукції - головний принцип в нашій роботі.

Наші співробітники - це професіонали високого рівня. Персональна відповідальність кожного співробітника за свою роботу - критерій якості його роботи.

Високої якості наших виробів і послуг, що надаються ми досягаємо за рахунок постійного оновлення та дотримання технології, підвищення кваліфікації персоналу.

Достовірні і своєчасні лабораторні дані зі всіх стадій життєвого циклу виробництва гарантують надійний контроль його процесу.

Впровадження та розвиток системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ІСО 9001: 2011 допоможе нам підвищити якість надаваних нами послуг, а нашим замовникам дасть упевненість, що, вибравши нас, вони зробили правильний вибір.

Наші партнери та друзі


Представляємо Вам сайти наших партнерів.

В начало